UAH
История компании Интер-Синтез, ООО в Бориславе (Украина) - Allbiz
Premium Business
Отзывов: 6
Интер-Синтез, ООО
+38 (03247) 65-58-4

История предприятия Интер-Синтез, ООО

ТзОВ "Інтер-Синтез" створене в березні 1998 року на базі науково-дослідного закладу - "Бориславський науково-дослідний інститут "Синтез" з дослідним заводом". В розпорядженні підприємства знаходяться виробничі та складські корпуси, добре оснащені лабораторії, розвинута інфраструктура і, звичайно, високопрофесійні кадри. Широка мережа міжнародних зв'язків дозволила підприємству швидко встановити ділові контакти з фірмами Франції, Німеччини, Італії, Польщі, Словенії, Туреччини, Індії, Китаю та інших країн.

Основне завдання, яке ставилося перед підприємством при його створенні - забезпечити регулярний імпорт хімічних продуктів, які не виробляються в Україні для підприємств хімічної, текстильної, фармацевтичної та ряду інших галузей промисловості. Паралельно товариство "Інтер-Синтез" проводило науково-інженерні дослідження, які дозволило розробити кілька сучасних технологій отримання хімічних продуктів та розпочати власне виробництво.

ТзОВ "Інтер-Синтез" володіє сучасними технологіями абсолютування етанолу, рецептурами стабілізуючих систем та технологій отримання пероксиду водню, зокрема для виробництв "ТетраПак" та "Комбіблок", технологією отримання активатора процесів рідкофазного окислення "Катоксан" та рядом інших технологій.

Починаючи з 2000 року підприємство почало отримувати замовлення на постачання харчових добавок. Відтоді сфера діяльності "Інтер-Синтезу" суттєво розширилась, адже йшлося про широкий спектр продуктів харчової хімії. Було налагоджено співпрацю з багатьма провідними постачальниками підсилювачів смаку, регуляторів кислотності, антиоксидантів та консервантів.

У 2002 році на ТзОВ "Інтер-Синтез" було розроблено технологію одержання стабільного формаліну, погоджено необхідну документацію та розпочато випуск продукту.

У 2006 році підприємство почало працювати з гідроколоїдами для харчової промисловості - карагінаном, камедями ксантану та гуару.

В цьому ж році підприємство налагодило постачання мономерів для медичної промисловості - диметакрилового ефіру етиленгліколю, триетиленглікольдиметакрилату, універсального сполучника біс-ГМА.

З 2007 року науково-інженерний підрозділ підприємства проводить дослідження в області біологічно відтворюваних джерел сировини.

Комплексний підхід, який базується на глибоких знаннях властивостей об´єктів, їхніх споживчих якостей, постійне впровадження нових розробок, дозволяє підприємству щорічно збільшувати об'єми реалізації продукції на 30-40.

LiveInternet

Описание

Исторические сводки о компании Интер-Синтез, ООО.